Magiczne spojrzenie piękne rzęsyprzedłużanie rzęs Gdańsk,Gdynia,Sopot

Często zadawane pytania

1.Jak wyglada taki zabieg i czy jest bezpieczny? Czy przedłużanie i zagęszczanie rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Prawidłowo przeprowadzony zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs nie wpływa na cebulki włosa, co nie powoduje żadnych ubytków ani zniszczeń. Sztuczna rzęsa przyklejana jest w niewielkiej odległości od powieki, co chroni ja przed zbytecznym obciążaniem, bądź naruszaniem nie tylko cebulki włosa, ale również samej powieki. Kleje i preparaty są ze specjalnymi certyfikatami, który przystosowane są do tego typu zabiegów. Przed rozpoczęciem zabiegu trzeba przygotować rzęsy czyli w pierwszej kolejności wykonać demakijaż oka, oraz wyczyścić resztki makijażu. Po dokładnym zmyciu makijażu, naklejamy podkładki pod oko, które maja za zadanie chronić wnętrze oka przed dostaniem się kleju do środka, oraz rozdzielić rzęsy dolne od górnych. Następnie odtłuścić i przygotować rzęsy primerem. Po wykonaniu wszystkich tych czynności, można przystąpić do przyklejania każdej pojedynczej rzęsy sztucznej, do każdej rzęsy prawdziwej. Po skończonym zabiegu i wyschnięciu kleju na rzęsach, usuwamy  podkładkę spod oka

2.Ile rzęs można przykleić zagęszczając i przedłużając swoje naturalne rzęsy?

Jest to w dużej mierze uzależnione od tego, ile posiada dana klientka swoich naturalnych rzęs. Pamiętajmy o tym, że sztuczne rzęsy przyklejamy do każdej naturalnej, a więc więcej niż natura dała nie przykleimy przy metodzie 1;1. I tutaj, przy malej ilości rzęs proponujemy inne metody zagęszczania tj,; 2;1 oraz 3;1. Biorąc pod uwagę średnią ilość użytych rzęs,  można określić ta liczbę jako 100, na każde z oczu.

3.Jaki jest czas trwania zabiegu?

Zabieg trwa około 2 godzin, przy czym może się różnić w granicach 15-20 min. Wszystko zależy, od kilku czynników bardzo ważnych dla szybkiej i sprawnej pracy, każdej stylistki. A mianowicie jak dużo i jak geste są rzęsy naturalne? Jakiego efektu oczekujemy, a co najważniejsze w jakim stopniu jesteśmy w stanie się wyciszyć, co sprawia ze aplikacja rzęs staje się łatwiejsza. Brak drgania gałek ocznych i ruchów powiekami.

4. Uzupełnianie i dopełnianie rzęs, co ile i jak?

Uzupełnianie rzęs odbywa się w podobny sposób jak pierwsza ich aplikacja, z tą jedną różnicą, że czasami, najpierw jest wymagane usunięcie już nałożonych wcześniej rzęs w tylko pojedynczych lub wszystkich, które maja nie zbyt estetyczny wygląd. Zalecany czas uzupełnienia jest w granicach 4-6 tyg.

5. Czy można korzystać z basenu, sauny oraz jak o nie dbać?

Zabieg przedłużania oraz zagęszczania rzęs jest absolutnie przeznaczony dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Pozwala w pełni korzystać z dobrodziejstw basenu, sauny oraz siłowni. Można się kąpać w morzu czy tez jeziorze, Z jednym i to bardzo ważnym plusem, oczy zawsze są pięknie podkreślone a czy nie o to chodzi? Oprócz pań, które aktywnie spędzają czas polecamy je również ,osobom które maja go zbyt mało, aby codziennie rano stać przed lustrem i robić sobie make up lub maja problem z jego wykonaniem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zabieg dla wszystkich i w każdym wieku .

6. Jaki rodzaj rzęs wybrać?

Tutaj trzeba się zastanowić nad tym jakiego efektu oczekujemy, bądź też  na jaką okazje się szykujemy. Polecam osobista konsultacje, ponieważ nie zawsze nasze oczekiwania mogą wydawać się słuszne. Nie można oczekiwać, ze nasze oko będzie wyglądało dokładnie tak samo, jak oko koleżanki, gdyż prawdopodobnie mamy inny kształt i inne rzęsy niż ona. Jednak rola przedłużania rzęs ma jeszcze jedna bardzo ważną zaletę. Przy pomocy stylizacji, można wykonać „małe” zatuszowanie wad, jakie niestety natura nam daje w prezencie (opadające powieki, opadające kąciki itp.) i sprawić, że nasze oczy nagle nabierają pięknego wyrazu i nie sposób oderwać od nich wzroku.